MORAO SAM DA NAPUSTIM SRBIJU

Izvor:   Fonet

BEOGRAD - Vojni analitičar i novinar Aleksandar Radić napustio je danas Srbiju nakon što je, kako je rekao za portal Nova.rs, otkriveno da su režimski mediji pratili i snimali njega i njegovu maloletnu ćerku.