NE TREBA ZABRANJIVATI ULAZAK

Izvor:   Fonet

PODGORICA - Predsednik Skupštine Crne Gore Andrija Mandić izjavio je na današnjoj sednici parlamenta da Crna Gora ne sme da krene putem zabrana ulaska političarima, novinarima i intelektualcima, ističući da vrata zemlje treba da budu otvorena za sve koji ne ugrožavaju njen mir i stabilnost.