SEDAM LJUDI EVAKUISANO

Izvor:   Fonet

BEOGRAD - Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je danas da je zbog curenja amonijaka u Guči sedam ljudi evakuisano, od kojih je četvoro prevezeno u čačansku bolnicu, navodeći da je pretakanje amonijaka uspešno izvršeno.