KAŽNJENO 57.000 VOZAČA

Izvor:   Fonet

BEOGRAD - Saobraćajna policija kaznila je prošle godine skoro 57.000 vozača zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola, saopštili su danas organizatori kampanje "Kad pijem, ne vozim".