IZLOŽBA O NEZAVISNOSTI SAD

Izvor:   Fonet

BEOGRAD - Izložba "Put ka slobodi", povodom 250 godina nezavisnosti Sjedinjenih Američkih Država (SAD), otvorena je danas u Biblioteci grada Beograda, saopšteno je na otvaranju.