STUDENTI: NEĆEMO SE SELITI

Izvor:   Fonet

BEOGRAD - Studenti u blokadi visokoškolskih ustanova u Beogradu ocenili su večeras da je iseljenje studenata iz Studentskog grada zbog projekta "Ekspo 2027" kulminacija dugogodišnjeg gaženja studentskog standarda i poručili da se neće seliti i mirno posmatrati kako ih izbacuju na ulicu.