DOGOVORI ZA REM POPUT PIJACE
BEOGRAD - Poslanik Stranke slobode i pravde (SSP) Branko Miljuš poručio je danas da Srbija nema profesionalno i funkcionalno Regulatorno telo za elektronske medije (REM) već skoro 600 dana i ocenio da ga neće ni dobiti kršenjem zakona i dogovorima koji liče na "pijačne pogodbe", bez obzira na to ko u njima učestvuje.






