SEDAM MEDIJA PREKRŠILO KODEKS

Izvor:   Fonet

BEOGRAD - Komisija za žalbe Saveta za štampu jednoglasno je odučila večeras da su portali N1, Nova, Blic, Alo, Informer, Mondo i Kurir prekršili Kodeks novinara i novinarki Srbije.