SA VUČIĆEM SAMO TRANSPARENTNO
BEOGRAD - Predsednik Sindikata "Centar" GSP Ivan Banković izjavio je danas FoNetu da će dalji razgovori sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, kao i moguća rešenja u vezi sa problemima gradskog prevoza, biti transparentno preneti javnosti i da dogovora neće biti bez većinske podrške svih aktera koji u tome učestvuju.






