ODLUKE NA ŠTETU BEOGRAĐANA

Izvor:   Fonet

BEOGRAD - Odbornici Demokratske stranke (DS) u Skupštini Beograda najavili su da neće učestvovati na današnjoj sednici Skupštine grada, na kojoj će, kako su ocenili, biti odlučivao na štetu Beograđana.