RODITELJI PONOVO U BEOGRADU
NOVI SAD - Roditelji učenika novosadske gimnazije "Jovan Jovanović Zmaj" najavili su danas da će sutra ponovo doći u Beograd i zahtevati sastanak sa ministrom prosvete Dejanom Vukom Stankovićem, dodajući da će, ukoliko on ponovo odbije da ih primi, organizovati šetnju do kancelarije predsednika Srbije na Andrićevom vencu.






