ČESTITKE ZA PRVO MESTO

Izvor:   Fonet

BEOGRAD - Ministar prosvete Dejan Vuk Stanković čestitao je danas učenicima Farmaceutsko-fizioterapeutske škole iz Beograda koji su osvojili prvo mesto na internacionalnom takmičenju u Novom Sadu, poručivši da je taj njihov uspeh rezultat talenta, rada i stručnosti.